Zanim pewien etap dobiegnie końca, a Ty raz na zawsze pożegnasz się ze swoją wolnością. Wytęż maksymalnie swoją kreatywność — i zorganizuj najlepszy wieczór kawalerski, jaki widział świat. Jeśli tymczasowo nie masz zbyt wielu pomysłów, to koniecznie skorzystaj z naszych 10 sprawdzonych pomysłów na udany wieczór kawalerski.


Nie bez przyczyny mówi się, że dla kobiety najważniejszym przyjęciem w życiu jest wesele, a dla mężczyzny wieczór kawalerski. Dlatego nie możesz zmarnować takiej okazji, aby się zabawić. Wybierz datę, zaproś kumpli i bliskie osoby, ewentualnie weź urlop w pracy, wybierz odpowiednie miejsce i zaplanuj wszystkie szczegóły. Oczywiście możesz też te wszystkie detale zrzucić na świadka, ale to już sprawa między Wami. Niezależnie, kto wcieli się w rolę organizatora i tak może skorzystać z naszych sprawdzonych pomysłów.

10 pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego


Poker


Rozgrywki pełne hazardu, pieniędzy i alkoholu mogą być przepisem na naprawdę udany wieczór kawalerski. Zastanów się, jakie miejsce będzie odpowiednie — dom, wynajęte lokum, bar czy może kasyno? Wybór jest dość spory, a wszystko zależy, ile osób chcesz zaprosić i oczywiście, jakie masz finanse. Upewnij się wcześniej, że wszystkie zaproszone osoby znają zasady gry w pokera, aby zabawa wszystkim sprawiała tyle samo frajdy.


Wynajem baru


Może po prostu masz ulubiony bar, w którym chcesz spędzić czas, ale przy tym nie chcesz natknąć się na nieproszonych gapiów? Rozwiązaniem jest wynajęcie baru na kilka godzin. Teraz możecie wreszcie pozbyć się ograniczeń i nie martwić się o kolejki przy barze. Tego wieczoru wszystko jest dokładnie tak, jak być powinno.
Tańszą alternatywą będzie pewnie wynajęcie jakiejś sali np. w restauracji.


Golf

Jeśli należysz do fanów golfa, to zdecydowanie powinieneś postawić na organizację wieczoru kawalerskiego na polu golfowym. Koniecznie podzwoń i popytaj o taką możliwość. Takie aktywne spędzanie wieczoru kawalerskiego to same zalety, a przecież po rozgrywkach możecie przejść do pobliskiego baru, aby odrobinę się nawodnić, prawda? Zatem koniecznie przemyśl ten pomysł.


Szalona wycieczka

Alkohol, kumple i dobra zabawa to podstawa każdego wieczoru kawalerskiego, dlatego pozbądź się zbędnych ograniczeń i zdecyduj się na wycieczkę w jakieś niecodzienne miejsce. Możecie polecieć na jeden dzień do jakiegoś egzotycznego kraju czy odwiedzić choćby Disneyland. Im miejsce będzie dziwniejsze, tym najprawdopodobniej wspomnienia na krócej pozostaną w Waszej pamięci. Choć lepiej jednak cokolwiek pamiętać z tego wieczoru.


Biwakowanie

Dobrym i przy okazji tańszym pomysłem może być ucieczka na łono przyrody. Zabierzcie ze sobą namiot, alkohol, rozpalcie ognisko i w całkowitej dziczy spędźcie wieczór kawalerski. Nie zapomnijcie też o jedzeniu. Najlepiej sprawdzą się kiełbaski i ziemniaki, które możecie usmażyć na ognisku.


Wypad na narty


Jeden dzień i noc w jakiejś górskiej chatce z kumplami to przepis na masę przygód. W ciągu dnia możecie spędzić czas na stoku narciarskim, a wieczorem zmierzyć się z góralami na to, kto ma silniejszą głowę. Później na pewno z chęcią nauczą Was kilku przyśpiewek góralskich, dzięki którym zabawa będzie jeszcze bardziej wyśmienita.
Pamiętajcie, co się dzieje na wieczorze kawalerski, tam też zostaje. Oczywiście w granicach rozsądku!


Paintball


Skoro małżeństwo to wojna, to koniecznie trzeba odpowiednio wprawić Pan Młodego. Czy da się lepiej niż poprzez zorganizowanie wieczoru kawalerskiego na paintballu? Oczywiście, że nie! Nastawcie się bojowo, podzielcie na kilka grup i ruszcie do walki!
Dobrym zwyczajem jest pozwolenie Panu Młodemu wygrać, ale przecież w razie potrzeby zasady są po to, aby je łamać. Najważniejsze jest to, aby wszyscy dobrze się bawili.


Wyjazd na ryby


Wcześniej padła już propozycja w postaci biwakowania i ucieczki od miastowego zgiełku, ale znakomitą opcją może być też połączenie tego z wypadem na ryby. Wędkowanie to prawdziwie męskie hobby, więc jeśli należycie do zwolenników tej formy spędzania czasu wolnego, to koniecznie spędźcie właśnie tak wieczór kawalerski.


Spływ kajakowy


Wielbiciele ekstremalnych sportów mogą oczekiwać bardziej wymyślnych pomysłów. Jednak na nas zawsze można liczyć, dlatego też proponujemy, aby w ramach wieczoru kawalerskiego urządzić spływ kajakowy. Buzująca adrenalina i prawdziwie męskie towarzystwo sprawią, że na pewno nie będzie nudno. Dzięki temu Pan Młody poczuje prawdziwy smak przygody w tych ostatnich chwilach swojej wolności.


Skok na bungee


Skoro jesteśmy już w temacie pomysłów, które aż kipią od adrenaliny i całej gamy emocji, to nie możemy pominąć także skoku na bungee. Ta opcja idealnie sprawdzi się także jako prezent od świadka czy wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego. W szczególności, gdy to było wielkie marzenie Pana Młodego. Jeśli nie koniecznie, to przynajmniej będzie miał co wspominać.


Niech Twój wieczór kawalerski będzie jedyny w swoim rodzaju. Poświęć kilka chwil na planowanie i po prostu baw się dobrze!