Restauracja „U Wieniawy” przyjmuje zamówienia na wigilijne i świąteczne dania. To będzie prawdziwe, tradycyjne polskie Boże Narodzenie na Państwa stole.

Przystawki zimne i ciepłe, zupy, dania główne i desery. Zadbamy o Państwa i Państwa Gości, przywołamy wspomnienia, bo nic nie wyzwala w nas Bożonarodzeniowego nastroju tak bardzo, jak wigilijna kolacja i smaki świątecznego stołu. Niech te dni staną się magiczne i pełne najlepszych wspomnień. 

Święta, a szczególnie Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, to czas kiedy wszyscy skupiamy się na przygotowaniach, planowaniu rodzinnego przyjęcia i zakupach na świąteczny stół. Te ostatnie potrafią nam zabrać mnóstwo cennego czasu, którego w tym okresie i tak nie mamy za dużo. Warto zatem powierzyć ten jakże istotny fragment przedświątecznych przygotowań komuś, kto zrobi to doskonale, a Państwu pozwoli zaskoczyć swoich Gości różnorodnością smaków i prawdziwą kulinarną, świąteczną ucztą. 

Zapraszamy do składania zamówień, a te przyjmujemy do 19 grudnia. Po odbiór zamówień zapraszamy 23 grudnia w godzinach 12:00 – 19:00.

Warunkiem złożenia zamówienia jest przedpłata w wysokości 100% wartości zamówienia.

Już dziś życząc Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy do nas serdecznie.

Rezerwacje przyjmujemy i na wszelkie pytania odpowiadamy pod numerem telefonu

Telefon kontaktowy: +48 573 000 526
e-mail: biuro@uwieniawy.pl

Zapraszamy!