Dzień zakochanych to szczególna okazja, aby spędzić z bliską osobą wyjątkowe chwile. Dlatego już 14 lutego br. o godz. 16:30 do 19:00 i o 19:30 do 23:00 zapraszamy Państwa na wykwintną, pełną afrodyzjaków walentynkową kolację dla zakochanych do restauracji U Wieniawy przy Pl. Piłsudskiego 9. 

W ramach walentynkowego menu znajdziecie Państwo aperitif – serce ułana, amuse bouche, smakowite przystawki, w tym carpaccio z ośmiornicy z sałatką z marynowanego kopru włoskiego podaną z krewetkami duszonymi w szafranie i winegretem z pomarańczy czy awokado z salsą pistacjową podane na tatarze z truskawek, a także zupy i dania główne do wyboru. Będziemy serwowali m.in. udko kaczki z sosem imbirowo-żurawinowym z gruszką w szafranie i ze szpeclami czy polędwicę z dorsza skrei, podaną z puree z zielonego groszku, sosem z miechunki i sałatką z soliródu. Nie zapomnieliśmy także o pysznych deserach do wyboru! Skosztujecie Państwo np. panna cotta truskawkową z tatarem z truskawek.

Warto w tym dniu wyrazić swoje piękne uczucia i emocje bliskiej osobie właśnie w naszej restauracji, degustując przy tym niecodzienne dania. Partnerem kolacji jest G.H. MUMM.

Pełne menu:

UWieniawy_walentynki_a5_PL