„Karta, szklanka i Cyganka” – Andrzejkowy wieczór 26 listopada o godzinie 19:00 „U Wieniawy”.

Wieczór pełen magii i wróżb z muzyką na żywo, arcysmaków naszej kuchni i najlepszych trunków. O najlepszą przyszłość naszych Gości z kolei zadba wróżka Tina, a do tańca porwie zespół „Gentelmani”  w składzie: trąbka, perkusja, klawisze i wokal.

Miniona Warszawa lubiła się nie tylko bawić, lubiła także czarować, wróżyć, zaklinać. Jasnowidz mógł liczyć w stolicy na niezłą pozycję towarzyską, a wielu należało do najprawdziwszej elity, szczodrze przepowiadając jej świetlaną przyszłość – wielkie pieniądze, karierę lub namiętności. 

A dzisiaj gdzie jeśli nie „U Wieniawy” można zaznać nieco dawnej, tajemniczej Warszawy?

W sobotę 26 listopada ożyją wróżebne tradycje międzywojennej stolicy. Czy będziemy „jasnowidzieć”? Tego nie obiecujemy – na pewno zaś spojrzymy w przyszłość z nadzieją i humorem. 

Dawniej wróżono sobie ze wszystkiego – z potraw, napojów, dłoni, włosów, oczu i strojów. Wróżyli wszyscy – szwaczki, praczki, znudzone arystokratki, rozpustne pokojówki, poeci, przedsiębiorcy, generałowie i najwięksi politycy. 

„U Wieniawy” pójdziemy ich śladem – pojawi się magia, astrologia, cygańska przepowiednia i ślepy los. Każdy pozna swoją wróżbę dobrą lub…..? Tę złą niezwłocznie można będzie utopić w niejednej szklance płynnego optymizmu. 

.

A kto wróżbom nie wierzy, niech przyjdzie i spokojnie odda się we władanie kucharzom „Wieniawy”.

Jak zwykle zapewnią pyszną teraźniejszość – arcysmaki od „Wieniawy” to najlepsza wróżba na wieczór 26 listopada.

Zapraszamy na jedyne takie w Warszawie Andrzejki!  26 listopada, godzina 19:00 przy Placu Piłsudskiego 9!

Zapewnimy Państwu ucztę dla kubków smakowych i rozrywkę na najwyższym poziomie. O Państwa podniebienia zadba Szef Kuchni ze swoim zespołem. A nasi zawsze pogodni i czujni kelnerzy przez całą noc będą dbali, by nie zabrakło Państwu napojów chłodzących i rozgrzewających.

Patrnerem Andrzejkowego wieczoru jest OSTOYA. 

Rezerwacje przyjmujemy i na wszelkie pytania odpowiadamy pod numerem telefonu

Telefon kontaktowy: +48 573 000 526
e-mail: biuro@uwieniawy.pl

Zapraszamy do rezerwacji stolików.