Zbliżają się “ostatki” – a to jedyna w swoim rodzaju okazja, by wziąć udział w niezapomnianym balu. Odbędzie się on już 10 lutego br. o godz. 19:00 w restauracji U Wieniawy. Na Bal Ostatkowy, czyli Dancing w rytmie przebojów z dawnych lat zapraszamy wszystkich Państwa już tradycyjnie na Pl. Piłsudskiego 9. Partnerem wydarzenia będzie Ostoya, zaś o oprawę muzyczną zadba zespół Gentlemani. 

Bal ostatkowy, czyli Dancing w rytmie przebojów z dawnych lat rozpocznie się poczęstunkiem dla gości w formie autorskiego koktajlu. Następnie do dyspozycji uczestników zabawy będzie starannie przygotowane 7-daniowe menu oraz znakomite trunki, zimne piwo i pierwszorzędne wino w formie open bar, który otwarty będzie do godz. 23:00.

W propozycji kulinarnej wieczoru znajdziecie Państwo m.in. przystawki jak wędliny z Podlasia czy schab po warszawsku, serwowane zakąski – np. tatar z pomidorów, ciepłe przystawki jak brukselka smażona na ostro, zupę – bouillabaisse z owocami morza i kawałkami ryb, danie główne do wyboru – m.in. rumsztyk wołowy z cebulą, z ziemniakami i sałatką z ogórka kiszonego, a także smakowity deser – tort bezowy z kremem waniliowym.  

Podczas wydarzenia zobaczą także Państwo nie lada atrakcję: defiladę kelnerów.

Regularna cena biletu na bal to 559 zł, ale zarząd restauracji zarządził, iż ci Goście, którzy przebiorą się w strój oficerski lub zaproponują inną stylizację z okresu dwudziestolecia międzywojennego, otrzymają zniżkę – dla nich cena bilet to jedyne 499 zł.

Zapraszamy wszystkich Państwa na taneczne pożegnanie karnawału U Wieniawy – na wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się tylko raz w roku. Warto w nim uczestniczyć i poczuć, jak niegdyś wyglądały prawdziwe bale!

Pełne menu dostępne jest tutaj:

UWieniawy_Bal_A5_PL